Hypoteční kalkulačka

Jestliže uvažujete o sjednání hypotéky, bude se vám hodit online nástroj Hypotéční kalkulačka. Prostřednictvím tohoto chytrého online nástroje snadno najdete nejlepší a nejvýhodnější hypotéku ušitou vám na míru. Nemusíte přitom nikam chodit, vše zjistíte z pohodlí svého domova. Stačí, když zadáte potřebné údaje do příslušných políček hypotéčního kalkulátoru a během chvilky zjistíte výši měsíčních splátek či úrokovou sazbu.

 

Pro výpočet měsíčních splátek je nutné zadat hodnotu nemovitosti, výši požadovaného úvěru, délku fixačního období, dobu splácení úvěru a několik osobních údajů (jméno, kraj, e-mail, telefon). Nejvýhodnější hypoteční kalkulačka online srovnání hypotéky je skvělým pomocníkem také v případě, že se chystáte refinancovat svůj stávající hypotéční úvěr.

Výpočet a konzultace ZDARMA

Online hypotéční kalkulačka funguje zcela bezplatně a jejím použitím se k ničemu nezavazujete. Nicméně pokud by vás výpočet (nabídka úvěru) zaujal, můžete si sjednat nezávaznou osobní schůzku s hypotéčním specialistou, který vám poskytne podrobnější informace. V případě zájmu pro vás hypotéku kompletně zprostředkuje, vyřídí veškeré formality a bude vám nápomocny během celé doby čerpání úvěru i po jeho skončení. To platí také pro sjednání americké hypotéky a refinancování úvěru.

Proč zvolit americkou hypotéku

  • Peníze lze použít na cokoliv
  • Výhodnější úroková sazba oproti spotřebitelským úvěrům
  • Úvěr je možné kdykoliv splatit bez sankcí
  • Nepotřebujete nový bankovní účet jako u klasické hypotéky
  • Nemovitost s americkou hypotékou lze kdykoliv prodat

 

Jestliže máte o americkou hypotéku, klasickou hypotéku či refinancování hypotéky zájem, obraťte se na nás. Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zprostředkovat jakýkoliv druh hypotéčního úvěru za těch nejlepších možných podmínek.